HAKKIMIZDA

 

İstanbul Estetica’nın Temel aldığı ilke”müşteri memnuniyeti”dir.
Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir.

İçerisinde bütün üniteleri bir arada bulunduran kuruluşumuz,uzman kadrosuyla hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.
İstanbul Estetica Güzellik Salonu başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır.Bu amacından dolayı en iyi ürünleri tecrübeli kadrosu ile sizlerin hizmetine sunmaktadır.
Bakırköy’de bulunan salonumuzda; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermektedir.
Hizmetlerimiz ; Lazer Epilasyon,PRP, Cilt Bakımı, Lifting, Zayıflama Ünitesi,Venüs Viva, Venüs Legacy, Refleksoloji Masajı, Cerrahi Uygulamalar, Dolgu & Botox, Kalıcı Makyaj.

EST. AYNUR AY

 

LCC Estetisyen ve Güzellik Uzmanlığı Okulundan  1998 yılın da mezun olduktan sonra Ustalık ve Usta Öğreticilik diplomalarını aldı. Çeşitlisağlık kuruluşları merkezlerde mesleğini icra etti. En son Ethica İncirli Hastanesinde çalıştı. Oradan ayrıldıktan sonra iki yıl kadar hastane Lazer Bölümü İşletmeciliği yaptı ve iyi bir hizmet sıcak bir ortamda olabileceğiniz düşüncesiyle İstanbul Estetica Güzellik Salonunu kurdu.

İstanbul Estetica’nın Bakırköy ve Bağcılarda olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır.

  • Est. Aynur Ay

    Est. Aynur Ay

    EST. AYNUR AY   LCC Estetisyen ve Güzellik Uzmanlığı Okulundan  1998 yılın da mezun olduktan sonra Ustalık ve Usta Öğreticilik…

    Devamı