Venüs Viva

Venüs Viva

Venus Viva ™ derin kırışıklıkların tedavisinde, sivilce yaralarının tedavisinde, büyük gözeneklerin tedavisinde, eşit görünmeyen doku tedavisinde, pigment bozuklukları ve gerdirme izlerini gidermek için kullanılır. Ani ve uzun süreli sonuçları ile güvenli, noninvasif ve etkilidir.

 

Nasıl Çalışır

Venus Viva™ devrimsel NanoFraksiyonel Radyo FrekansıTM (RF) ve SmartScanTM teknolojisi ile çalışır ve tüm cilt tipleri için güvenlidir. Venus Viva™ artırılmış hasta deneyimi için minimum rahatsızlık seviyesinde cildi ısıtma işlemiyle başarılı sonuçlar sunar.

Ne Beklemeli

Minimum bekleme süresi ve rahatsızlık sayesinde 3 veya 4 seans sonrasında daha yumuşak, temiz ve genç görünümlü bir cilde kavuşmayı bekleyebilirsiniz!

Tedaviler güvenli midir?

Radio Dalgaları medikal sektörde yıllardır kullanılıyor ve kanıtlanmış, güvenli bir teknolojidir. Tedavi uygulayıcınız cildinizi analiz edilip medikal geçmişinizi ve estetik amaçlarınızı inceleyecek ve Venus VivaTM’nın sizin için doğru tedavi olup olmadığını söyleyecektir.

Tedaviler ne kadar başarılı?

Birçok hastamız üç seansta istediği sonuçları alırken, cilt sorunlarınıza göre uygulanacak seans sayısı değişmektedir.

Herhangi bir bekleme süresi var mıdır?

Minimum bekleme süresi ve en az rahatsızlık seviyesi sunulmaktadır. Bir bölge için bir seans 30 dakikadan kısa sürmektedir. Böylece tedavilerden hemen sonra ani ve uzun süreli sonuçların keyfini sürebilirsiniz.

Venus Concept cilt gevşekliklerine, dokusuna, çizgilerine ve kırışıklıklara yüz rejuvenasyonu çözümü anlamında yenilikçi cihazlar ve uygulama metotları sunarak yeni standartlar oluşturmaya devam etmektedir.

Venus-Viva

Hasta Yorumları

Yüzümdeki kırışıklık ve ince çizgilerden kurtulmak için araştırma yapılmış bir seçeneğe sahip olmak. FirmFX™ tedavisi yaptırmaya karar verdiğim için çok heyecanlıyım. Çok hafif ağrı ve çok kısa iyileşme süresi ile sonuçlar inanılmaz.Bir kaç günde tamamen iyileştiğini gördüğümde çok mutlu oldum.

hasta01

AngelaVenus Viva™ Hastası

Cildimdeki gevşeklik üzerinde aldığım sonuçlar harika. Yüzüm daha gergin, sağlıklı görünüyor ve hayret verici doğal biri ışıltısı var. Tedavi çok uzun ve de konforsuz değildi Kesinlikle favori bakımım olacak. Hiç şüphesiz FirmFX™ uygulamasını herkese önermek isterim.”

hasta02

EllenVenus Viva™ Hastası